Vaikų darželių maitinimas

Gaminame sveiką, natūralų maistą mažiausiems valgytojams – darželius ir mokyklas lankantiems vaikams. Meniu vaikams yra sudaromas pagal dietologinius reikalavimus ir patvirtinamas Visuomenės Sveikatos Centre.

Siūlome visos dienos meniu – pusryčius, priešpiečius, pietus ir pavakarius. Pusryčių meniu – įvairių kruopų košės pagardintos sviestu ar trintomis uogomis, sumuštiniai, omletai, gėrimai. Vaikų pietums ruošiame sriubas, karštus antrus patiekalus bei gėrimus. Karštus pietų patiekalus gaminame iš jautienos, veršienos, kalakutienos, paukštienos, kiaulienos ir vieną kartą savaitėje patiekiama žuvis. Karšti patiekalai patiekiami su bulvių, ryžių ar įvairių kruopų (ryžių, grikių, kuskuso, perlinių kruopų, lęšių) garnyru bei šviežių daržovių salotomis pagardintomis alyvuogių aliejumi.

Mūsų gaminamuose patiekaluose vaikams gausu sezoninių daržovių (bulvių, morkų, burokėlių, kopūstų, brokolių, žiedinių kopūstų, moliūgų, cukinijų, salierų ir kitų daržovių), su kuriomis vaikai gauna platų spektrą jų augančiam organizmui reikalingų vitaminų bei mineralinių medžiagų. Maistas ruošiamas garuose, kad būtų ne tik sveikas, bet ir lengvai įsisavinamas. Pavakariai sudaryti iš miltinių blynelių, sklindžių, apkepų, patiekiamų su įvairiais padažais, natūralaus raugo pagrindu keptų bandelių, jogurto, pieno, natūralių sulčių, arbatų. Kiekvieną dieną yra patiekiami vaisiai.

Ligonių maitinimas

Tiekiame maistą ligoninių ir sanatorijų pacientams, kurių kasdienį racioną sudaro pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vakarienė. Taip pat gaminame trintą maistą ir maistą, skirtą maitinti zondu. Specialių poreikių pacientams sudarome atskirus valgiaraščius, parengtus pagal gydytojų ir dietologų rekomendacijas.

Pusryčiams siūlome įvairių kruopų košes, pagardintas džiovintais vaisiais, uogienėmis ar net daržovėmis. Kepame gardžius varškės, ryžių apkepus, sklindžius, lietinius su įvairiais įdarais. Prie pusryčių, pietų ir vakarienės patiekiame ir karštą mūsų keptą duoną su sviestu, sūriu ar kumpiu. Priešpiečiams ir pavakariams siūlome vaisių, jogurtų, desertinių sūrių, mūsų keptų pyragų, sausainių. Pietums visuomet siūlome karštos gardžios sriubos, kuri kiekvieną dieną būna vis kitokia.

Karštuosius patiekalus gaminame konvekcinėse krosnyse, kad maistas būtų kuo natūralesnio skonio ir lengvai įsisavinamas. Karštieji patiekalai gaminami iš jautienos, kiaulienos, vištienos, žuvų. Jei kas pageidauja, siūlome ir lietuviškų patiekalų – virtų bulvių cepelinų, bulvių plokštainio. Prie karštųjų patiekalų duodamas gausus įvairių sezoninių daržovių salotų garnyras.

Maistą pristatome ką tik pagamintą, karštą, klientui patogiu laiku.

KITOS PASLAUGOS

Esame pasiruošę aptarnauti bet kokio dydžio šventinį renginį, pristatyti maistą turistų grupėms, į vaikų stovyklą ar biurą. Siūlome ir karštuosius, ir šaltuosius patiekalus, gėrimus. Reikalui esant pasirūpiname visais reikiamais indais, įrankiais, dekoracijomis ir net baldais.

Jei reikia ištaigingo pokylio, jaukaus kanape furšeto ar tiesiog karšto sumuštinio – galime padėti.