Maistas

Rūpinamės maisto kokybe, todėl mūsų patiekalų esmė – ingredientai, kuriems skiriame didelį dėmesį.

Dirbame tik su specializuotais tiekėjais, stengiamės naudoti kuo daugiau lietuviškų ir sezoninių produktų. Mėsą ir paukštieną perkame tik iš sertifikuotų Lietuvos ūkininkų, galinčių patvirtinti lietuvišką gyvūnų kilmę.

Duoną ir bandeles kepame patys. Mūsų šaldytuvuose niekada nerasite pusfabrikačių ar tepiųjų riebalų mišinių. Maistas, kurį tiekiame klientams, visada pagamintas šviežiai ir su šaukštu meilės.

Vaikų ir ligonių meniu sudarome su dietologo pagalba ir suderiname su Visuomenės Sveikatos Centru – maisto porcijos atitinka visas energetines ir kaloringumo normas. Mūsų aptarnaujami vaikų darželiai gauna pieno produktus pagal pieno produktų vartojimo programą „Pienas vaikams“, kurią administruojame.

Maistą vaikams atvežame 3 kartus per dieną, ligoniams – 5. Alergijų ar virškinimo sutrikimų turintiems maistą gaminame pagal specialius meniu, kuriuos sudarome atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius. Jaučiame skonį, turime ir klausą – visada išklausome pageidavimų ir stengiamės į juos atsižvelgti.